ASYA MICE


ASYA MICE

Asyamice olarak; Biz misafirlerimiz ve hizmet üretmiş olduğumuz kurumsal müşterilerimiz için, üretilen her olguda tam bir sinerji ve bütünlük içerisinde önem katan, vizyon sahibi ve yenilikleri ile öncü olan seyahat ve etkinlik planlama şirketiyiz.

Asyamice bir Dogi Tur iştirakidir.

Asyamice pek çok bilimsel kongrenin yanı sıra, resmi kuruluşların ve şirketlerin toplantı, seminer, lansman, konferans ve buna benzer pek çok organizasyonunu başarıyla gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Satın alma gücü ve sağlam tedarikçi ağı ile müşterilerimize sunduğumuz ‘ Kaliteli Hizmet ve İyi Fiyat ‘ politikası ile pek çok kurumsal müşterilerimize hizmet üretme ayrıcalığını yaşamaktayız.

Hizmetlerini sizlere daha hızlı, daha kaliteli ve ekonomik sunmak amacıyla 2014 yılında Antalya şubesini açmıştır.

Asyamice 3 Ana Dalda Hizmet Vermektedir

1- MICE YÖNETİMİ
2- HAVACILIK YÖNETİMİ
3- TUR OPERATÖRLÜĞÜ

VİZYONUMUZ
Yenilikçi ve kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışımız, stratejik planlama ve yaratıcı çözüm gücümüz ve başarıya olan tutkumuz ile müşterilerimiz için vazgeçilmeyen bir hizmet markası ve çözüm ortağı olmak.

MİSYONUMUZ
Kusursuz hizmet anlayışımız ile ve yenilikçi yaklaşımlarla kendini tekrar etmeyen benzersiz projelerimiz ile vazgeçilmeyen bir çözüm ortağı olmak