GEZİ SEPETİ

ipadpic01

Turizm sektöründeki 12 yıllık tecrübesi olan Dogi Turun yeni B2B ve B2C markası olan Gezisepeti, global standartlarda tatil mantığını geliştirmenin ve sizlere sunmanın heyecanı içindeyiz.

Gezisepeti (Dogi Tur), yurtiçi – yurtdışı otel rezervasyonları, yurtdışı turlar, kültür turları, incoming hizmetleri, dünyanın her yerine uçak bilet rezervasyonu, cruise programları, hafta sonu tatil seçenekleri, kongre & seminer ve bayi toplantıları, yurtdışı motivasyon gezileri, ürün lansmanları ve kampanyalar,eğitim seminerleri, profesyonel rehberlik, araç kiralama, vize işlemleri gibi turizmle ilgili tüm hizmetleri sizlere uluslararası değerlerle sunmaya hazır.

İnternet sitemizde; profesyonel kadromuzun sizler için hazırladığı hizmetlerimizi tüm ayrıntıları ile bulabilirsiniz. Hizmetlerimiz, yurtiçindeki ofislerimiz, on-line rezervasyon sistemimiz, deneyimli seyahat danışmanlarımız, seyahatiniz sırasında sizlere yardımcı olan rehberlerimiz, tur liderlerimiz, transfer araçlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere daha ürünler sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Hafta İçi 09:00 – 20:00, hafta sonu 09:00 – 18:00 arasında 212 – 570 22 17 nolu telefonlardan bizi arayabilir, veya info@gezisepeti.com.tr adresine mail atarak sorularınız ve danışmak istedikleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

www.gezisepeti.com.tr

ÇAĞRI MERKEZİ

+90 (212) 570 22 17 numaralı telefonumuzdan Gezisepeti (Dogi Tur) ne ulaşabilirsiniz. Deneyimli seyahat danışmanlarımızca sizlere ayrıntılı biçimde bilgi verilir ve rezervasyonlarınız en sağlıklı ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilir.

İnternet adresimizde en ayrıntılı tour bilgilerine, kampanyalarımıza ve diğer tüm hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ON-LINE REZERVASYON MERKEZİ

Misafirlerimizin rezervasyon öncesi ve sonrasında sorun yaşamamaları için tüm acentelerimiz ve yurtdışı ofislerimiz birbirine on-line rezervasyon sistemi ile bağlıdır. Özel rezervasyon programı ile tüm acentelerimizde ve ofislerimizde hatasız hızlı rezervasyon kolaylığını ve ayrıcalığını yaşayacaksınız.

KREDİ KARTI ve TELE-ORDER YÖNTEMİ İLE ÖDEME

Gezisepeti (Dogi Tur) dönemlere göre değişen taksit ve indirim kampanyaları ile herkesin hayalindeki tatili programını gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Telefon ve kredi kartınızla tele-order sistemi sayesinde oturduğunuz yerden rezervasyon yapabilme rahatlığını yaşayın.

Online rezervasyon sistemlerimiz bilgilerinizin güvenliği için son teknoloji yazılımlar ve pos işlemleri için standart güvenlik düzeyi olan 128 bit SSL ile sağlanmaktadır.